Ed
Didi Lenz /

Didi Lenz     

Architekt, projektant i ekspert specjalizujący się w obszarze wzornictwa przemysłowego. Absolwent University of visual arts w Linz w Austrii, po studiach wykładał gościnnie na amerykańskim Ball State University w Indianie. W 1994 roku założył własne studio projektowe w Wiedniu.

Od 1996 roku związany jest z firmą Bene GmbH, austriackim liderem i jednym z głównych europejskich graczy na rynku innowacyjnych koncepcji biurowych. Marka łączy nowoczesne wzornictwo, najwyższą jakość i funkcjonalność z innowacyjną technologią. Jako dostawca kompleksowych rozwiązań do aranżacji biura, Bene rozwija własne portfolio produktów, uzupełniając je asortymentem wiodących, międzynarodowych marek. Didi Lenz kieruje działem Research and Design, Innovation und Application Development, odpowiadając za opracowanie i wdrożenie innowacyjnych koncepcji biurowych oraz produktów wspierających współczesne firmy w drodze do biznesowego sukcesu.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w obszarze wzornictwa przemysłowego oraz najnowszych trendach dotyczących aranżacji przestrzeni biurowych, Didi Lenz przedstawi uczestnikom seminarium proces powstawania designerskich produktów, będących wypadkową oczekiwań odbiorców, możliwości współczesnej technologii i wizji projektantów.